Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Tikt fermotam

Ko man iesākt, kad mani sāk fermot?
Getting farmed is when one or more players attack you all day long.

Pamati

Labākā aizsardzība: paslēptuves vai gadījumā, ja esat galls apvienojumā ar lamatām.
Paslēptuve ir ļoti lēta, un gandrīz katram spēlētājam tāda ir. Ta palīdz noslēpt resursus, lai Jums nenozagtu visus. Jums to vajadzētu uzbūvēt jau laicīgi, pirms Jūs sāk fermot.
Vienmēr uzturiet paslēptuvi augstā līmenī, varat arī uzbūvēt vairākas.

Ja Jums uzbrūk ģermānis pārliecinieties, ka 4/5 paslēptuves ietilpības ir piepildīta, jo Ģermāņiem ir laupīšanas bonuss, kas ļauj izzagt 1/5 no paslēptuvēs paslēptā (T2.5 Jūsu paslēptuve paslēps tikai 2/3 no Jūsu resursiem, ja Jums uzbruks Ģermānis).

Tirgus laukums
Resursi, ko Jūs piedāvājat tirgus laukumā tiks izņemti, un nozagti, ja uzbrucējs vēl varēs panest resursus pēc noliktavas un klēts iztukšošanas !

Psiholoģiskie aspekti

Zināt kā spēlēt ir viena lieta, bet būt labam diplomātam un spēcīgam vadonim ir tikpat svarīgi, lai varētu stāties pretī citiem.

 • Paliec pieklājīsg un mierīgs visu laiku;
 • Draugi un kaimiņi varbūt noderīgi;
 • Apzinīgi aizstāvi sevi unsavas intereses;
 • Apdomā iespējamos draudus;
 • Nepaliec rupšs un nejauks, ja zaudē;

Pašā sākumā fermeris grib tikai Jūsu resursus. Ja Jūs viņu aizvainosiet, tad viņš Jums par to tuvākajā laikā visticamāk atmaksās, ne ar to labāko.

Stratēģijas

Galvenā stratēģija ir neatdot resursus uzbrucējam, lai par iegūto uzbrucējs nevarētu palielināt savu karaspēku un uzbrukt Jums atkārtoti.

Izvairīšanās no turpmākas fermošanas

Paslēptuve ir tavs galvenais "ierocis".  Cel to pēc iespējas lielāku, un par Ģermāņi nespēs Jums neko nozagt. To, kas nevar tik noslēpts paslēptuves var izmantot, lai:

 • Uzceltu kaut ko
 • Resursu varētu aizsūtīt kaut kur projām

Paturiet prātā, ka Ģermānis var nozagt 1/5 no paslēptuves satura (T2.5 paslēpj tikai 2/3 gadījumā, ja uzbrūk Ģermānis). Ja uzbrucējs pie Jums kaut ko iegūs, tad viņš noteikti atgriezīsies.

Aizsardzība

Pasargājiet Jūsu resursus no  "ļaundara" un veidojiet aizsardzību, līdz brīdim, līdz varat atsist uzbrūkošo armiju.

Diplomātija

Paturiet prātā, ka ir iespējams novērst fermošanu, ar sarunām un dažādiem diplomātiskiem veidiem.

 • Pievienošanās aliansei

  Jūsus stratēģijai vajadzētu būt tādai, ka Jūs tiekat aliansē, kura spētu Jūs aizsargāt no fermera, un viņš ar to nespētu tikt galā. Daudzos gadījumos resursi pat tiek atgriezti, bet atcerieties, ka viss atkarīgs no fermera, un daudzi pat turpina uzbrukt, neatkarīgi no Jūsu piederības kādai aliansei!

 • Sarunas ar fermeri

  Ļoti delikāta tēma, Jums uzbrūk liels fermeris, un kāpēc viņam būt jāpārtrauc Jūs apzagt?
  Jūs varat varat ar fermeri mēģināt ko sarunāt, piedāvājot viņam kādu piedāvājumu, kas būtu izdevīgs Jums abiem. Protams, atcerieties, ka visiem nepatīk teksti "Beidz man uzbruk !!!!" vairākās rindās. Vajag būs pieklājīgam, un censties panākt kompromisu, neaizvainojot fermeri. Dažkārt sarunas var palīdzēt, kaut mazliet.

 • Sarunas ar paša aliansi

  Prasiet palīdzību paša aliansei un informējiet tās biedrus par uzbrucēju, iespējams Jūsu alianse var un spēj Jums palīdzēt.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli