Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Galvenais

Travian piedāvā iespēju sadarboties ar citiem spēlētajiem 4 dažādos veidos:

Uzbrukums

Jūs variet uzbrukt citiem spēlētājiem, izņemums ir jauniņo aizsardzība vai arī ja konts ir bloķēts. 
Lai kādam uzbruktu, nepieciešami kareivji. Izvēlieties mērķi kartē, statistikās vai arī caur pulcēšanās vietu. Atšķirība starp parasto uzbrukumu un raidu ir tāda, ka raidā nenomirs visa armija, tā tikai ātri izskries cauri ciemam.

Papildspēki

Jūs variet nosūtīt papilspēkus citiem spēlētajiem, izņemums ir ja viņiem ir jauniņo aizsardzība vai arī ir bloķēti. Lai nosūtīt papilspēkus, izvēlieties mērķi kartē statistikās vai arī ievadot ciema informāciju pulcēšanās vietā. Nosūtītie kareivji paliskc iema līdz tie nomirs vai arī jūs tos atsauksiet atpakaļ. To uzturēsanu apmaksā ciems, kurā tie atrodas.

Tirdzniecība

tirgus placis (priekšnosacījumi: 3. līmeņa galvenā celtne) piedāvā iespēju tirgoties ar citiem spelētajiem

Jūs variet izvēleties pieņemt jau esosos piedāvajumus vai arī izveidot piedāvajumu pats. Atcerieties, ka nevariet tirgoties ar citiem speletajiem kamēr Jums ir jauniņo aizsardzība. Jums nav nepieciešams tirgus laukums, lai saņemtu resursus.

Vēstules

Nospiežot uz vēstuļu simbolu, Jums ir iespēja izlasīt vēstules, sūtīt tas kādam, labot piezīmes, ignorēt spēletājus un apskatīties arhīvu ja esat zelta kluba biedrs.

Vienkārsi ievadiet lietotājvārdu kā saņemēju un sūtiet ziņu, papildus iespejams nosūtīt vēstuli visiem alianses biedriem ievadot tagu [ally] saņemēja vietā.

Gadījumā ja saņemiet mēstuli, atzīmejiet to kā spamu, lai multihutneri varētu tās pārskatīt.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli