Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

izvairīties no uzbrukumiem

Bieži spēlētāji nespēj aizstāvēt savu ciemu, jo viņi nezina, kā reaģēt vai reaģē pārāk vēlu. Ar veiksmīgu aizstāvību, spēlētājs var kaitēt uzbrucējam.

Aizsardžība

Spiegi

Spiegi ir bieži nenovērtēti, taču ir ļoti lēti. Spelētajs bieži neuzbruks, ja ta spiegošana nenostrādās. Apmāciet vairāk spiegu ciema, lai aizsargātos pret spiegošanu.

City wall / palisade / earth wall
Šīs celtnes palielina aizsardzības punktus kareivjiem ciemā līdz pat 81%. 

Alianse
Laba alianses attur pretinieku no uzbrukuma veikšanas. Diplomātija ir ļoti svarīga spēlē!

Svinības
Ja iespējams, katrā ciemā ir jāuzbūve rātsnams uz 10. līmeni, lai varētu veidot lielās svinības, kas palielinās administratoru spējas Jūsu labā. Papildus lielās svinības dod kultūras punktu jauna ciema izveidei.

Uzbrukumu analizēšana

Ir 3 uzbrukumu tipi:

 • Raids

  Raids ļauj spēlētajiem ātri iziet ciemam cauri un paņemt tikai daļu resursu.

 • Fake uzbrukumi

  Parasti kombinācija ar pārejiem uzbrukumiem, nosūtot vienu kareivi uzbrukumā.

 • Iekarošanas uzbrukumi

  Iekarošanas uzbrukumi parasti tiek veikti vairakos viļņos ar katapultām un mūra brucinātājiem.

Armijas pārvietosanās ir atkarīga no lenākās tās vienības. Ir nepieciešami tarāni un katapultas, lai iekarotu ciemu, iznīcinot pili vai rezidenci, tacu šīs vienības ir vislēnākās. Kad Jums uzbrūk, Jūs variet apskatīt tās originālpunktu pulcēsanās vietā un izrēķināt, kuras ir vislenākās vienības. Papildus vairaki viļņi norāda, ka mērķis ir iekarot ciemu. 300 iedžīvotaju ciemi parasti nebūs iekārojami mērķi iekarošanai, protams izņemumi ir labības ciemi. 

Uzbrūkošie viļņi ir: tīrītaji, šis vilnis iztīrīs aizsardzību, tam seko katapultas, lai iznīcinātu pili vai rezidenci, pēc tam seko administratori, lai pazeminātu lojalitāti. Šāds uzbrukumu sastavs ir visierastākais. papidlus citreiz to savieno ar fake uzbrukumiem. Papildus uzbrucejs centīsies savienot laikus pēc iespejas tuvak, lai iekarotu ciemu.

Aizsardzības stratēģija

Ja ir zudušas jebkadas iespejas aizstāvēties, izvēloties apreizu stratēģiju, Jūs variet iznīcināt lielu daļu pretinieka kareivju. 

Mūris
Šī stratēģija ir balstīta uz ciema piepildīšanu ar ļoti daudz aizsardžības kareivjiem, atcerieties, ka nepieciešamas dažādas vienības, lai efektīvi nosargatu ciemu.

Papildus uzrakstiet vēstuli alainsei, lai palīdz Jums tikt gala ar labības problēmām.

Viļņu sadalīsana
Šajā stratēgijā tīrošais vilnis tiek ignorēts un aizsardzība tiek novietota ciema katapultu vilnim. Tas nozīme, ka Jūs zaudēsiet daļu resursu, bet ļoti maz kareivjus.


Svinību aizsardzība
Šajā stratēgijā Jūs izmantojiet svinības, lai samazinātu administratoru efektivitāti, tas nozime, ka uzbrucejam būs nepieciesams daudz vairak administratoru, lai iekarotu ciemu. Šī stratēgija ir ļoti riskanta, jo pretinieks biezi sūtīs vairak adminsitratoru nekā nepieciešams.

Likuma plākšņu izmantošana
Šī varoņa amnta palielina ciema lojalitāti par 1% par katru plāksni līdz 120% maksimums. Ja uzbrucejs nosūtīs pārak mazs administratoru, ciems netiks iekarots. Šī stratēgija ir ļoti bīstama.

Pretuzbrukums

 • Labības nozagšana

  Ieraugot uzbrukumu, kas pienāks pēc vairākām stundām, ir opcija nzoagt pretinieka labību, kas ļaus kareivjiem nomirt līdz viņi vispār ieradīsies ciemā. Šī stratēgija ir riskanta, ja pretinieks paspej atsaukt kareivjus un aizstāveties.

 • Pretinieka ciema iekarošana

  Iekarojot ciemu, pretinieka kareivji nomirs. Šī stratēģija bieži izgāžas laika trūkuma dēļ, bet ir ļoti efektīva. Izmantojiet aliansi, lai veiktu šādu stratēģiju.

Atkaliekarošana

 • Iznīciniet uzbrukuma kareivjus

  Ar šo stratēgiju Jūs ļausiet pretiniekam iekarot ciemu, tikai lai to pārņemtu atpakaļ. Kad pretinieks pārņem pilsētu, izsūtiet savus akreivjus un adminsitratorus, kas iznīcinās pretinieku uzbrukuma vienības un iekaros ciemu atpakaļ. Atcerieties pec iespejas ātrak uzbūvēt atpakaļ pili vai rezidenci.

 • Paša iznīcināšana

  Šī stratēgija ir liga iepriekšejai, tikai šaja Jūs iznīciniet pili via rezidenci un samaziniet lojalitāti zem 20% pats. Pēc tam, kad persona ir iekarojusi ciemu, uzreiz izsūtiet uzbrukuma viļņus, lai to iekarotu atpakaļ.

Izmantojiet rpetinieka kļūdas

Ļoti daudzos gaījumos Jums uzbruks nepieredzejuši spelētaji un pieļaus daudz kļūdas. Ir vairak iveidi kā to izmantot.

Fake uzbrukumi
Sekojošās pazīmes lieicna par fake uzbrukumu:

 • Izolēti uzbrukumi nenozīmīgiem ciemiem, kamer lielākā daļa uzbrūk tikai vienam ciemam
 • Uzbrukumu laika starpība ir liela
 • Regulāri uzbrukumi ar vienādu laiku no viena ciema

Iesaistiet aliansi
ja uzbrucejs iesaista aliansi, variet būt dross par papildus katapultu viļniem, it sevišķi ja uzbrucejs ir vājš. 

Nekontrolējami gaījumi
Var gadīties dažadas tehniskas problēmas

 • Lags

  Lags notiek spēlē dažas reizes. Tas samazina procesu ātrumu, kas var palielināt uzbrukumu starpību pat vairakas minūtes. Tas ietekmēs gan aizsardžību, gan uzbrukumu.

 • Servera problēmas

  Servera problēmas notiek ļoti reti, bet tās var notikt neīstajā brīdī. Uzbrucejs var nosūtīt katapultas, bet pēc tam nav spējīgs neko izlabot. Tas var arī kaitēt aizsargam, jo viņs neko nespej izdarīt lietas labad


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli