Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Medaļu veidi

Kas ir medaļas?

Ar īstenošanas T3.1, Travian ieviesa spēlētāju un alianses medaļas uz serveriem. Tās tiek piešķirtas katru nedēļu, lai spēlētājiem, kuri pārvalda parādīties un palikt TOP10 no pirmdienas līdz svētdienai.

Kā iegūt medaļu?

Šobrīd ir 4 sadaļas ar medaļām:
* Augstākie kāpēji
* Labākie uzbrūcēji
* Labākie aizsargi
* labākie raidotāji
* Bonusu medaļas
* Limitētās medaļas
* Alianses medaļasAugstakie kāpēji

Šīs medaļas tiek piešķirtas par spēlētājiem, kuri kāpt visvairāk rindās populācijā. Attiecībā uz lielāko daļu servera, tie tiek piešķirtas no jauna reģistrētiem spēlētājiem, kas var lēkt no 21000 līdz 3000 dažu dienu laikā, dodot viņiem vadību 18000 uzkāpis pozīcijām.Tomēr, kad reģistrācija ir slēgta serveri (tās laikā un pēc artefakts release), tad medaļas ir vieglāk pieprasīt esošie spēlētāji palielinot rindās ar uzvara un mazāku iedzīvotāju pieaugumu. Bieži sauc par "Simmer medaļu", tas nav notiek ļoti svarīgas.

highest climbers.png

Best attackers

Šīs medaļas tiek piešķirtas spēlētājiem, kuri ir nogalināti visvairāk karaspēku; tā tiek aprēķināta par katru kultūru patēriņu, nevis par katru kopā vienību. Tātad spēlētājs, kurš nogalina 200 druidriders, būs pavisam 400 nogalina, jo 200 druids ēda kopā 400 ražas.Par nogalina var uzkrāt ar reidiem, uzbrukumi, iekarot mēģinājumus Oasis notver un pat uzbrūk pats. Jūsu varonis nav nepieciešams būt klāt nogalina skaitīt. Ja paskatās tālāk, ir iespējams, varoņa medaļa tiks ieviesti vēlākā versijā Travian kas mudinās spēlētājiem izmantot pievienoto vienību biežāk un nopelnīt medaļas tikai par to.

best attackers.png

labākie aizstāvji

Šīs medaļas tiek piešķirtas spēlētājiem, kuri ir nogalināti visvairāk ienaidnieka karaspēks, vienlaikus aizstāvot savu impēriju. To aprēķina, pamatojoties uz to, cik karavīru ir gājuši bojā savu ciematu un oāzēm, nevis cik daudz karavīru jūsu aizsardzība ir nogalināti citur.Kills tiek aprēķināts tāpat kā uzbrucēju medaļu; ar kultūru patēriņa vienības, nevis vienības numuru. Jūsu varonis nav nepieciešams būt klāt nogalina skaitīt. Karaspēks, kas nobeidzas pie rokas jūsu sienas vai uzturēšanās / pils ir iekļauti. Bet karaspēks nozvejotas jūsu slazdu ir ieslodzītie, nav miris, un nebūs nekādas ietekmes uz kopējā apjoma.

best defenders.png

labākie raideri

Šīs medaļas tiek piešķirtas dalībniekiem, pamatojoties uz kumulatīvo resursu kopā tie spēj RAID 7 dienu laikā. Ja spēlētājs ir iebruka sevi un zaudē resursus citam spēlētājam, tas tiek atskaitīts no kumulatīvā kopējā resursu gūta.Spēlētāji, kuri uzskata TOP10 var redzēt negatīvu skaitli blakus personas vārdam, ja tie ir izdevies nopelnīt atpakaļ līdzekļus nozagts no tiem. Tas spēlē lielu daļu aliansē raiders medaļu; arī aprēķina kumulatīvi starp visiem šīs alianses biedriem, ja dalībnieks atkārtoti audzēto, tā tiek ieturēta no alianses kopējā.

best raiders.png

Bonus medals

Šīs medaļas tiek piešķirtas kombinētiem prēmijas, ja spēlētājs izdodas būt top uzbrucējs un aizsargs vienā nedēļā. Tie nav piešķirtas spēlētājs, kurš pieder uzbrucējs un aizsargs medaļu no dažādām nedēļām.

bonus.png

Limited edition medals

Šīs medaļas tika izsniegtas spēlētājiem, kas izrādījās līdz Travian sanāksmē Hammelburg, Vācijā 2009. gadā tika organizēta sanāksme ar galvenā biroja un publicitāti par Com un .de forumu kā atvērtu uzaicināt notikumu. Ir fotoalbumu dokumentēt šo tikšanos, ko var atrast šeit: [saite].Medaļas nevar nopelnījis vai piešķirtas ikvienam, kas neapmeklēja šo notikumu.

limited edition medals.png

Medals for alliances

Here are the images used for alliance medals, exactly the same as player medals but with the added olive branches. Olive crowns symbolize a token of victory and are most commonly seen used in the Olympics.
Only positions 1st - 10th are available to alliances, it is not possible for alliances to earn medals for being in the Top10 multiple times or achieving attack and defence in the same week.

alliance.png

How to put medals into your profile

If you are successful in winning a medal, you will not be notified by Travian in game. To find out if you have earned any, you must go to "»Edit Profile". Below, there will be a table which lists the name of your medal, the position you came, the week it happened, and a code to write into your profile.
Travian introduced "Quest 13: Dove of Peace" to help players understand where to find codes and how to make them appear, so from now on any new medals and codes will be displayed under [#0]. Each code is specific to you and your account; you cannot display a medal twice, and you cannot display another person's medal.

profile.png

Neizlaistās medaļas

Labākais tirgotājs

Šīs medaļas vēl tiks izlaists jebkurā pieejamā versijā Travian, tāpēc mēs nezinām, kā tie tiek sasniegti vēl. Šis komplekts ir paredzēts tirgotājiem, iespējams apbalvoti par kopējo darījumu par tirgū vai kumulatīvo peļņu uz vienu tirdzniecības. Piemēram, ja jūs tirdzniecības 500 kviešus un saņemt 1000 dzelzs, jums tiek piešķirti 500 punkti.

best trader.png

Varoņu medaļas

Šīs medaļas vēl tiks izlaists jebkurā pieejamā versijā Travian, tāpēc mēs nezinām, kā tie tiek sasniegti vēl. Šis komplekts ir paredzēts varoņiem, iespējams, piešķirta summu hit punktiem gūto nedēļā cauri aizsardzībai un uzbrūk apvienoti (līdzīgi uzbrucēju / aizstāvis medaļas) vai apjoms līmenis paaugstinās (līdzīga augstākajiem alpīnists medaļām).T3.1 redzēja sākumu publicitāti varoņu rindās, kas var piekļūt un apskatīt izmantojot cilni statistikas spēlē.

heros.png


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli