Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Tirgus laukums

Marketplace

Priekšnosacījumi: 3. līmeņa galvenā celtne , 1. līmeņa noliktava, 1. līmeņa klēts

Tirgus laukumā Jums ir iespēja tirgoties ar resursiem ar citiem spēlētajiem. Jo augstāks šīs celtnes līmenis, jo vairak resursi var tikt pārvietoti reizē.

Ienākot tirgus plača izvēlnē, pamanīsiet, ka tur ir pieejamas 4 sekcijas:

 • Pirmā sekcija ir "menedžments". Šeit ir iespeja tirgot resursus ar reitingu 1:1. Tas nozīmē, ka jums ir iespeja pārkārtot Jūsu resursus. Lai izmantotu NPC tirgotaju, nospiediet uz "Resursu maiņa" pogu. Tas atvērs resursu sadalīšanas logu.
  Šajā ekranšāviņā Jūs redziet, ka ir labības trūkus, bet pārējie resursi ir pietiekami.

  marcetplace

  Ja nospiedīsiet pogu "sadalīt pārējos resursus", resursi tiks automātiski sadalīti līdzīgās daļās.

  marcetplace

  Jūs variet arī ievadīt manuāli skaitli vienam resursam. Šeit Jūs redziet, ka vienīgais, kas ir ievadīts, ir vēlamais labības daudzums.

  marcetplace

  Pēc tam Jums būs janospiez "Sadalīt atlikušos resursus", lai sistēma vienlīdzīgi sadalītu pārpalikušos.

  marcetplace

 • Sadaļa "Sūtīt resursus". Lai pārsūtītu resursus, Jums ir vispirms "jāsagatavo" katrs resurss, nospiezot uz pogu "sagatavot".

  marcetplace

  You will get a confirmation screen showing you the information you filled in. This includes the amount of resources, the village name where it's being sent to, player name, alliance, duration of the trip, number of merchants and how many times they will be sent. Make sure this information is correct as you would not be the first to send resources to a complete stranger because of filling in wrong account name or coordinates. There is no way to stop this process once you click 'Send resources'.

  marcetplace

  Please note that you cannot send resources to other players while being under beginner's protection; however you will be able to use the below described trade options (buy and offer).

 • Pirkšanas sadaļa ir domātu resursu iepirkšanā no citiem spelētajiem. Ja Jums ir pieejami tirgotaji, nospiediet pogu "pieņemt darījumu" blakus piedāvājumam un tirgotaji būs ceļā. Atcerieties, ka nospiežot šo pogu, darījums tiek automātiski apstiprināts un Jums neparadīsies papildus apstiprinājuma logs. Jūs variet redzet spēlētaja cilti, kurs piedāva resursus un reitingu pēc kāda tie tiek tirgoti. piedāvājumi ar reitingu 1:1 līdz 1:1.5 tiek iezīmēti dzeltenā krāsā. piedāvajumi virs 1:1.5 reitinga tiek iezīmēti sarkanā.

  marcetplace

 • Ceturtā sadaļa "Piedāvāt" ir domāta, lai Jūs varetu izlikt resursus piedāvājumā citiem spelētajiem. Jums ir jabūt pieejamam nepieciesamajam tirgotāju skaitam. Ja Jums nav pietiekami daudz brīvu tirgotaju, ieķeksejiet maksimālo dienu skaitu transportam. Papildus ir opcija piedāvat resursus tikai Jūsu alianses biedriem.

  marcetplace

Atcerieties, ka Jums ir opcija atzīmēt kādu no šīm lapām kā iecienītako.

Atcerieties, ka sūtot vai saņemot resursus, speletaja resursu ietilpībai ir limits. Ja spēlētajs saņems vairāk resursu neka ir brīva ietilpība, pārejie resursi pazudīs un nebūs atgūstami.

  Romieši Galli Ģermāņi
Ātrums lauki stundā 16 24 12
Kapacitāte 1x ātrumā 500 750 1000
Kapacitāte 3x ātrumā 1500 2250 3000

Līmeņu atribūtiku (ka celtniecības izmaksas un iegūstamos kultūras punktus) ir iespējams apskatīt šeit.
Pilnu celtniecības laiku tabulu var aplūkot  šeit 1x ātruma serverim un šeit 3x ātruma serverim.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli