Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kā es varu reģistrēt kontu un ieiet spēlē?

Tātad, esat nolēmis jūs vēlaties, lai sāktu spēlēt Travian? Lieliski! Bet vispirms jums ir reģistrēt kontu. Reģistrācija ir vienkārša, un labāko no visiem tas ir bezmaksas!

Lai sāktu reģistrāciju jums jāuzklikšķina uz vienu no reģistrācijas saišu Travian mājas lapā un pēc tam izvēlēties serveri reģistrēties. Serveris pie saraksta augšgalā būs jaunākā un tādēļ ieteicamā serveri, lai jūs varētu sākt. Kad esat izvēlējies serveri reģistrēt uz jums tiks veikti uz reģistrācijas lapu, kas izskatās kaut kas līdzīgs šādi:

RegAndLogin1

Man ir marķēti soļus, jo tagad es esmu gatavojas runāt jums caur to, kā reģistrēt savu kontu! Vai tu esi gatavs?

1. solis: Nāciet klajā ar konta nosaukumu! Šis nosaukums tiks izmantots, lai identificētu jūsu kontu un būs redzamas visiem spēlētājiem spēlē. Nāciet klajā ar kaut ko radošu; jūsu konta nosaukums var būt būtībā jebkas, ja vien tas nav pretrunā ar spēles noteikumiem. Jūs nedrīkstat veikt šo savu īsto vārdu. Jūsu konta nosaukums būs jābūt vismaz 3 simbolus garam.

2. SOLIS: Ievadiet derīgu e-pasta adresi savam kontam. Par e-pasta adresi īpašnieka kontu tiek uzskatīts reālā konta īpašniekam; viņiem ir pilnīga kontrole pār kontā. Ja jums vēl nav e-pasta adresi, tad jūs varat saņemt vienu brīvu no pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Windows Live (Hotmail), Yahoo! un Gmail. Jūs varat reģistrēties tikai vienu kontu vienai e-pasta adresi uz vienu serveri (Jums nav atļauts pieder vairāk nekā vienu kontu vienā serverī!).

3. SOLIS: Izveidot paroli savam kontam. Jums vajadzētu izvēlēties drošu paroli savam kontam, ko nevar viegli uzminēt. Droša parole nedrīkst būt pārāk īss (tas būs nepieciešams, lai būtu vismaz 4 rakstzīmēm) un jāietver ciparus un citus simbolus un lielie burti (paroles ir reģistrjutīga). Jūs esat atbildīgs par savas paroles droši!

4. SOLIS: drošības apsvērumu dēļ ir nepieciešams ierakstiet redzams CAPTCHA zemāk attēlā lodziņā. Gadījumā, ja jums nevajadzētu būt iespējai nolasīt attēlu parādīts varat pieprasīt jaunu.

5. SOLIS: Jums būs jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem, privātuma politiku un spēļu noteikumiem, jāļauj spēlēt Travian. Pat ja jums nav lasīt tos jūs joprojām juridiski saistoši tām (un jums ir ļoti nerātns, ja jums nav lasīt tos !!!). Tas ir ļoti svarīgi, lai vismaz izlasīt spēles noteikumus. Turklāt šajā solī jūs varat izvēlēties, lai pierakstīties uz interesantu (spēle saistīto) jaunumiem un ar spēli saistītu informāciju, kas tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi neregulāri.

Pirms jūs turpināt uz nākamo soli jūsu reģistrācijas forma vajadzētu izskatīties kaut kas līdzīgs šāi:

RegAndLogin2

SOLIS 6: Kad esat aizpildījis reģistrācijas veidlapu, jūs varat noklikšķināt uz Reģistra pogas! Vēlreiz pārbaudiet neesat veicis nekādas kļūdas, pirms noklikšķināt uz šīs pogas!


Kad esat noklikšķinājis uz pogas Reģistrēties jums tiks veikti, lai nākamajā lappusē:

RegAndLogin3

Kā jūs varat redzēt Uzrakstīt tiek / tika nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi, kas ietver aktivizācijas kodu, kas nepieciešams, pirms jūs varat ieiet savā kontā. Tagad būtu labs laiks, lai pārbaudītu savu e-pastu!

Dažreiz var būt problēmas, aktivizējot savu kontu un kādu iemeslu dēļ Jūs nevarēsiet saņemt e-pastu. Šeit ir daži iespējamie iemesli, kāpēc tas varētu būt:

  • Dažreiz tas var aizņemt diezgan kādu laiku, lai e-pastu tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi; Lūdzu, esiet pacietīgi.
  • Tu kļūdījies, ievadot savu e-pasta adresi reģistrācijas veidlapā.E-pasta varēja pārvietots uz jūsu junk vai mēstuļu pasta mapē automātiski jūsu pakalpojumu sniedzējs. 
  • Pārliecinieties, ka jūs pārbaudiet savu nevēlamā / mēstuļu mapi. E-pasts tiks nosūtīts no adreses admin@travian.com.

Ja esat gaidījis un gaidīja, bet vēl neesat saņēmis savu reģistrācijas e-pasta adresi (esat pārbaudījis savu junk / spam mapi), tad jūs varat vai nu noklikšķiniet uz "nav saņemts e-pastu?" (Un pieprasīt ot atkārtotu sūtīšanu) vai "Mainīt e-pasta adresi?" (Lai mainītu e-pasta adresi uz otru; pēc tam aktivizācijas e-pastu tiks nosūtīta jauna uz jauno e-pasta adresi).

Kad esat atradis un atvēra e-pastu, jūs varat redzēt, ka tas ir jūsu reģistrācijas informāciju, un, pats svarīgākais, aktivizācijas saiti savā kontā. Uzklikšķiniet uz saites aktivizēšanas ar e-pastu vai manuāli kopēt aktivizācijas kodu aktivizācijas lapā bijāt pie agrāk, lai aktivizētu savu kontu!

Tiklīdz jūs reģistrēt savu kontu, jums tiks pieteicies savā kontā uzreiz. Pirmo reizi, kad piesakāties savā kontā, jums tiks lūgts izvēlēties cilti vēlaties spēlēt kā (romieši, teitoņu vai Galli):

RegAndLogin4

Tas ir ļoti svarīgi, jo katrai ciltij ir savas priekšrocības un trūkumi, ka jūs varat redzēt šajā lapā. Galli ir ieteicams cilts jaunajiem spēlētājiem, jo ​​viņu uzmanību uz aizstāvību un palielināta plaisa izmēru (var uztraukties par to vēlāk!). Vienkārši izvēlēties vienu no trim ciltis, noklikšķinot uz pārstāvi par šo cilti un pēc tam noklikšķiniet uz Izvēlēties cilts pogu.

Tagad jums nāks uz šo lapu:

RegAndLogin5

Šajā lapā jūs varat izvēlēties, kuras kvadrants Kartē jūs vēlētos sākt. Tas nav svarīgi daudz, ja jūs sākat, kad esat jauns spēlētājs, tas ir vairāk par spēlētājiem, kuri vēlas būt tajā pašā apgabalā kā saviem draugiem . Izvēlies savu sākuma pozīciju, noklikšķinot uz vienu no četriem kvadrantiem kartē vai izvēloties no nolaižamās izvēlnes un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot ciematā.


Un tas ir tas, tagad jūs varat sākt spēlēt!

Lai pieteiktos savā kontā vēlāk, jūs varat saņemt uz pieteikšanās lapu no Travian mājaslapā. Pie Travian mājas lapā jūs redzēsiet Login pogas augšējā labajā stūrī. Kad jūs noklikšķiniet uz, ka jums būs nepieciešams, lai izvēlētos to pašu serveri, lai pieteiktos, ka jūs reģistrēts. Pēc pieteikšanās lapā jūs varat pieteikties ievadot konta nosaukumu vai e-pasta adresi un paroli. Lai vieglāk piekļūt pieteikšanās lapai es ieteiktu jums pievienot to pārlūkprogrammas grāmatzīmēm!


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli