Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Vispārīgi

Infrastruktūra

Infrastruktūras celtnes ir celtnes, kas nav saistītas ar militārajām ēkām. Infrastruktūras celtnes ir aprakstītas zemāk.

Rātsnams
Svinības notiek Rātsnamā. Sākot jau no 1. celtnes līmeņa ir iespējams svinēt mazās svinības un no 10. līmeņa jau lielās svinības. Svinības dod papildus Kultūras punktus un lielās svinības palīdz arī ciemu iekarošanā.

Akmeņlauztuve
Akmeņlauztuve nodrošina lielāku celtņu stabilitāti un stiprumu pret katapultām. Šo celtni var uzbūvēt tikai galvaspilsētā.

Dārgumu glabātuve
Dārgumu glabātuve ir paredzēja, lai varētu turēt artefaktu vai Pasaules Brīnuma celtniecības plānu.

Pasaules Brīnums
Pasaules Brīnums, arī saukts par WW vai PB ir nepieciešams, lai vinnētu Travian raundu. Pirmā alianse, kura uzceļ Pasaules Brīnumu uz 100 līmeni, uzvar raundu.

Galvenā Celtne
Galvenā Celtne ir pati svarīgāka celtne Travian spēlē. Gandrīz visas celtnes pieprasa Galvenās Celtnes X līmeni, lai varētu tikt uzbūvētas. Jo lielāks Galvenās Celtnes līmenis, jo vairāk samazināsies citu ēku celtniecības laiks. Sākot no 10 Galvenās Celtnes līmeņa būs iespēja demontēt ēkas, kas atrodās ciemā.

Paslēptuve
Paslēptuve ir vieta, kur paslēpt resursus no ienākošajiem uzbrukumiem. Šī celtne ir ļoti noderīga laikā, kad Jums vēl nav pietiekami liela karaspēka, lai stātos prtī lielākam spēlētājam.

Paplašināšanās - - Pils  un Rezidence
Kad Jūsu pirmais ciems aug arvien lielāks un lielāks,  Jums iespējams ir jāsāk domāt par jaunu ciemu. To var izdarīt apmācot Kolonistus. Kolonistus var uzbūvēt, kad Jums ir brīvs ciema slots, kas ir pieejams kad Jums ir Pils 10.līmenī, 15. un 20. vai Rezidence 10.līmenī un 20.

Tirgošanās - - Tirgus Laukums un Tirzniecības postenis
Jums vienmēr ir nevienlīdzīgi resursi, vai ir nepieciešams vairāk kāda noteikta resursa un mazāk cita. Lai atrisinātu to, varat izmantot Tirgus laukumu. Vēlāk Jums būs vairāk resursu, tāpēc būs nepieciešami labāki tirgotāji, to Jūs varēsiet panākt ar Tirzniecības posteni, kurš palielina katra tirgotaja pārnēsājamo resursu daudzumu.

Vēstniecība
Vēstniecība ir vieta diplomātiem. Šī ir celtne, kas Jums atļaus atrast vai izveidot aliansi. Jūs varat pievienoties aliansei sākot jau no 1. Vēstniecības līmeņa un saņemt ielūgumu no alianses līdera.. Lai dibinātu pašam savu aliansi, Jums būs nepieciešams 3. vēstniecības līmenis.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli