Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Vispārīgi

Resources

The fields
Jūs varat piekļūt jūsu laukiem "pārskatu, noklikšķinot uz pirmo apli uz augšu Travian ekrānā. Ja esat lietojis paskatīties redzēsiet stundas resursu ražošanu, savu karaspēku (Nav, iespējams), un 4 veidu resursu jomās:

Resurs Vizuālais Piezīmes
Kokmateriāli g1b.gif Ģermāņi kā cilts ir karaspēku kuru apmācība prasa daudz kokmateriāliem. Residence kā ēkas maksā daudz zāģmateriālus, lai uzlabotu.
Māls g2b.gif Clay ir primārais resurss gallu cilts, kas ir ļoti māla dārga karaspēku. Arī, kas ir aktīvi attīstot ciemats vajag salīdzinoši vairāk māla.
Dzelzs g3b.gif Šis resurss ir galvenokārt izmanto dārgu bruņas romiešu karaspēka un sienām. Sakarā ar to, romieši vienmēr būs izsalkuši dzelzs.
labība g4b.gif Visvairāk nepatīkamas no četriem resursiem. Ēkas izmaksās mazāk apgriezt nekā citiem resursiem, un jums ir 6 kultivētās nevis 4, bet jūs joprojām nav pietiekami. Tas ir tāpēc, ka labības produkcija ir pazemināts ikreiz uzlabotu ēkas / lauki vai dzelzceļa karaspēku.To upgrade a field, click the image of it and click the 'upgrade to level X' link. If this link is inactive, it should display the reason why. 

Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli