Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Celtnes - pārskats

Spēles sākumā Jums būtu jāfokusejas uz resursu laukiem. vienkārsi nospiediet uz vienu no 18 resursiem (kokmateriāli, māls, dzelzs un labība). Visbeidzot nospiediet "Uzlabot uz 1. līmeni".

Speles velāka posmā Jums būs iespeja uzcelt advancētākas celtnes

Ciema pārskats

Resursi ir pats pamats ciemam un tie ir jāattīsta, lai varētu būvēt citas celtnes. Travian spelē ir sekojošie resursi: kokmateriāli, māls, dzelzs un labība.

Resursu laukus ir iespejams apskatīties ciema pārskatā Katram ciemam ir 18 resursu lauki. Pirmajam ciemam vienmer būs 4 cirsma, 4 māla karjers, 4 dzelzs raktuves un 6 labības lauki, bet citiem ciemiem apkārt iespejams cits salikums

Speles sākumā visi resursu lauki ir 0. līmenī un tos ir iespejams attīstīt līdz 10. līmenim parasta ciemā. 0. līmeņa lauki sniedz 3 resursu produkciju stundā. Kad Jums ir pietiekss resursu daudzums, ir iespejams paaugstināt resursu lauku līmeņus, kas tiks atradīts šādi:

Izmaksas lai paaugstinātu uz 1. līmeni:

Zem šī teksta ir saite, lai palielinātu šī lauka līmeni.

Ir iespejams atcelt būvniečību, nospiežot uz X simbola ciema pārskatā (Cancel). Nospiezot šo pogu, iztērētie resursi netiks atgriezti!

Ciema centrs

Ciema centrā var aplūkot dažādus celtniecības laukus. Katra laukā iespejams uzcelt vienu celtni. Pulcēšanās vietai un mūrim ir atsevišķi lauki.

Papildus katru celtni, izņemot klēti, noliktavu un paslēptuvi, var uzcelt tikai vienu reizi. Šīs 3 celtnes var attīstīt talāk, kad iepriekšejā ir uzbūvēta uz maksimālo līmeni.

Celtnem ir dažādas funkcijas ka politiskās, ekonomiskās un militārās. Papildus, lai uzbūvētu tas, ir jāizpilda dažādi priekšnosacījumi. Šos priekšnosačījumus var aplūkot katrai celtnei atsevisķi.

Uzmanieties ar sarkano X (Cancel), izmantojot šo funkciju, visi resursi netiks atgriezti!

Celtniecības koks

Zemāk ir redzama pilna diagramma un to priekšnosacījumi. Nospiediet uz tās, lai aplūkotu to pilna izmērā!

BuildingtreeCeltnes

Celtnes un lauki ir visnozīmīgākie aspekti spēlē. Ar tām var attīstīt kareivjus, glabāt resursus, pievienoties aliansēm un vēl.

Lauki
Laukus var aplūkot, nospiežot pirmo apli Travian izvēlnē. Aplūkojot šos laukus var redzēt stundas produkciju, kareivjus, un 4 dažādus resursu laukus:

Tips Izskats Piežīmes
Lumber lumber.gif Ģermāņu kareivji izmanto šo resursu. Papildus, rezidence patērē ļoti daudz šī resursa.
Clay clay.gif Sis resurss ir vissvarīgākais Galliem. Šī cilts šo resursu ļoti patērē kareivju apmācībās. Papildus aktīvi attīstot ciemus, šis resurss ir ļoti nozīmīgs.
Iron iron.gif Šo resursu pamatā izmanto Romiešu kareivji un mūri. 
Crop crop.gif šis ir visvērtīgākais no visiem resursiem. Celtnes nepatērē daudz šī resursa celtniecības laikā, bet tās to izmanto pēc tam kā ikdienas labības patēriņu. Papildus visi kareivji izmanto šo resursu.

Lai uzlabotu laiku, nospiediet uz "Uzlabot uz X. līmeni", ja šī poga ir neaktīva, tam var būt dažādi iemesli.

Mēginiet saglabāt resursu produkciju vienlīdzīgu, kur labība ir 50% zemāka kā pārējie resursi, piemēram:
Kokmateriāli: 100/hour
Māls: 100/hour
Dzelzs: 100/hour
Labība: 50/hour
Protams, resursu produkcija jāpielāgo pēc Jūsu nepieciešamības.

Celtnes

Celtnes Travian spēlē ļauj Jums darīt dažadas lietas, iņemot veidot resursu produkciju, to dara produkcijas lauki. Lai uzceltu kādu celtni, nepieciešams nospiest uz tukšā lauka un izvēlēties vēlamo celtni no saraksta. Dažām celtnēm nepieciešamas citas celtnes, lai tās attīstītu. 

Klēts un noliktava uzglabā visus Jūsu resursus. Nolitkava uzglabā kokmateriālus, mālu und zelzi, kamēr klēts uzglabā tikai labību. Šos resursus ir iespējams tirgot vai mainīt tirgus laukumā.

Galvenā celtne
Šī ir vissvarīgākā celtne visā ciemā. Gandŗīz visām celtnēm ir nepieciešams noteikts galvenās celtnes līmenis. Sākot ar 10. līmeni ir iespejams demolēt celtnes.

Militārās ēkas - Smēde, Kazarmas, Stallis, Darbnīca, Varoņu savrupmāja, Turnīra laukums, Ciema mūris, Palisāde un Zemes mūris
Militārās celtnes ļauj Jums apmācīt kareivjus un uzlabot armiju kopumā. Vissvarītākās no tām ir pulcēšanās vietu un kazarmas. Aplūkojiet "Militārās celtnes" galvenajā lapā. Zemāk ir aplūkojams saraksts ar citam svarīgām celtnēm.

  • Mūri: ciema mūris, palisāde un zemes mūris pasargā ciemu no uzbrukumiem un dod aizsardzības bonusu 3, 2.5 un 2% katrā līmenī. Papildus pamata aizsardžības vērtība ciemā tiks palielināta par 6, 8, 10 aizsardzības punktiem katrā līmenī.
  • Uzlabojumi: Smēde palielina kareivju aizsardzības un uzbrukuma punktus.
  • Izpēte: akadēmija ļaus Jums izpētīt jaunas kareivju vienības, ja ir uzceltas nepieciesamās papildus celtnes
  • Apmācība: kazarmas, stallis un darbnīca ir iespejams apmācīt kareivjus
  • varoņu savrupmāja un oāzes: Aplūkojot karti, ir iespējams redzēt dažādas ielejas, kur dzīvo dzīvnieki. Šīs oāzes ir iespējams iekarot ar varoni, lai iegūtu papildus produkciju.
  • Ātrums: Sākot veidot attalinātus uzbrukumus, ievērosiet, ka daudziem kareivjiem pārvietošanās ir apgrūtinoša. Uzbūvējot turnīra laukumu, Jūsu kareivji pārvietosies daudz ātrāk, ja attālums būs lielāks par 20 laukiem

Sekundārās celtnes - kokzāģētava, ķieģeļu fabrika, Dzelzs lietuve, vējdzirnavas un maiznīcu
Sekundārās celtnes dod produkcijas bonusus noteiktam resursu laukam.

  • Kokmateriāli: kokzāģētava palielina kokmateriālu produkciju par 25% noteiktajam ciemam. Nepieciešams attīstīt cirsmas lauku uz 10. līmeni.
  • Māls: ķieģeļu fabrika palielina māla produkciju ciemā par 25%. Nepieciešams attīstīt māla karjeru uz 10. līmeni.
  • Dzelzs: dzelzs lietuve palielina dzelzs produkciju ciema par 25%. Nepieciešams attīstīt dzelzs raktuvi uz 10. līmeni.
  • labība: vējdzirnava palielina labības produkciju ciema līdz 25%. Nepieciesams 5. līmeņa labības lauks, lai attīstītu so celtni. Kad esiet šo celtni uzlabojuši līdz 5. limenim un labības lauku līdz 10. līmenim, ir iespējams uzcelt maiznīcu, kas palielinās resursa produkciju par papildus 25%

Paplašināšanās - pils un rezidence
Laika gaita Jūs vēlēsieties paplašināt savu impēriju, attīstot jaunus ciemus. To var izdarīt apmācot kolonistus. Kolonistus iespējams apmācīt, kad Jums ir brīva vieta jaunam ciemam. Brīva vieta tiek dota, laikā, kad paaugstiniet pils līmeni uz 10., 15. vai 20, vai rezidences līmeni uz 10. vai 20.

Tirdzniecība - tirdzniecības postenis un tirgus laukums
Jums vienmēr būs nelīdzsvarots daudzums resursu. To var labot tirgojoties ar spelētājiem izmantojot tirdzniecības posteni.

Celtniecības ID

Celtniecības ID
gid Celtne   gid Celtne   gid Celtne
1 Cirsma   16 Pulcēšanās vieta   30 Lielais stallis
2 Māla karjers   17
Tirgus laukums   31 Ciema mūris
3 Dzelzs raktuves   18 Vēstniecība   32 Zemes mūris
4 Labības lauks   19 Kazarmas   33 Palisāde
5 kokzāģētava   20 Stallis   34 Akmeņlauztuve
6 Ķieģeļu fabrika   21 Darbnīca   35 Alus brūvētava
7 Dzelzs lietuve   22 Akadēmija   36 Mednieku māja
8 Dzirnavas   23 Paslēptuve   37 Varoņa savrupmāja
9 Maiznīca   24 Rātsnams   38 Lielā noliktava
10 Noliktava   25 Rezidence   39 Liela klēts
11 Klēts   26 Pils   40 Pasaules brīnums
13 Smēde   27 Dārgumu glabātuve   41 Zirgu dzirdītava
14 Turnīru laukums   28 Tirdzniecības Postenis      
15 Galvenā celtne   29 Lielās kazarmas  
 

Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli