Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kas man būtu jāzin par pamata pogām

 

beginner


Kā jūs varat redzēt, es esmu norādījis dažus būtiskus lietas par šo spēli karti; pieņemsim ir apskatīt, ir mums?

Poga 1: Tas ir kopums, noderīgām saitēm, kas jūs atradīsiet nepieciešams kādā brīdī jūsu spēļu pieredzi. Tie ir šādi:
- a link to the game homepage, which is always useful;
- a link to the official game forum, where you can find all sorts of information about Travian and communicate with other players;
- a link to the list with helpful links;
- a link to the Answers page (FAQ), which is where you are now;
- a link to the Game Rules of the domain;
- a link to the Terms and Conditions of the game (also known as legal stuff);
- a link to the imprint, which will give you same basic info on the company and its creators.

Poga 2: Kā tekstā teikts, šajā sadaļā, jūs varat atrast saiti sarakstu, kuru jūs varat izmantot, ja jūs iegādājaties Travian Plus.

Poga 3: Šis ir uzraugs; Viņš dod jums uzdevumus, jums ir nepieciešams, lai pabeigtu, jo viņš vada tevi pamatprincipiem un koncepcijām par spēli. Uzklikšķinot uz viņu, jūs varat pārbaudīt, vai ir kādi jauni uzdevumi, lai jūs varētu pabeigt, vai arī, ja ir atlīdzība gaida jūs jau pabeigtu uzdevumu.

Poga 4: Infobox ir ceļa rādītājs ar jaunāko informāciju par jūsu kontu, kā arī Travian pasaulē. Piemēram, informāciju par atbrīvošanu artefaktu var atrast šeit, bet arī informāciju par beigām savu zelta prēmijas vai jebkāda zelta veicināšanu pašlaik darbojas.
Poga 5: Tas ir alianse saīsne. Tur ir īss kopsavilkums par savu aliansi.

Poga 6: Šis ir jūsu varonis; jā, tas arī ir poga! Uzklikšķinot uz iemiesojumu jūsu varonis jūs aizvedīs uz hero opciju lapu, kur jūs varat aprīkot savu varoni, mainīt savu resursu ražošanu, mainīt savu izskatu, un tā tālāk. Jūs varat arī atrast informāciju par Varoņu veselību, brīvo piedzīvojumiem, Varoņu pieredze un saite uz izsoles. Tāpat ir redzams pašreizējā Varoņu mājās šeit.

Poga 7a: Tas ir ciems pārskats pogu. Tas jūs aizvedīs tieši uz lapu, jums ir jau.Poga 7b: Tas jūs aizvedīs uz ciemata centrā, kas ir, ja jūs varat veidot daudzas ēkas, piemēram, rallija punktu, sprauga, vai pat akadēmijā.

Poga 7c: Šī ir karte, pogas, kas dos Jums kartes Travian milzīgs pasaules. Ja jūs noklikšķiniet uz tā, tas parādīs, kur tieši jūs atrodaties, taču ļauj uztraukties par to vēlāk.

Poga 7d: Tas ir poga statistiku. Tas jūs aizvedīs uz kaut ko līdzīgu vērtēšanas sistēma, lai spēli. Jūs varat redzēt, kur jūs stāvēt pret citiem spēlētājiem.

Poga 7.e: Tas ir poga pārskatus; Jūs saņemat ziņojumus, kad jūs pabeigt tirdzniecības, saņemt papildspēkus, ir uzbruka vai ir pabeidzis uzbrukumu, un tā tālāk. Poga iedegsies zaļā krāsā, kad ir jauns ziņojums, lai jūs varētu redzēt, kā arī tiks parādīts vairākas jaunas nelasīto ziņojumu.

Poga 7f: Tas ir poga ziņojumus; noklikšķinot uz šīs pogas, jums tiks veikti, lai jūsu iesūtni. Tur jūs varat izlasīt saņemtās un nosūtītās ziņas, vai rakstīt jaunus. Tāpat kā ziņojumiem, kad ir jauni ziņojumi, lai jūs varētu lasīt, poga spīd (zelts), un tiks parādīts neliels skaits, stāsta, cik daudz nelasītu jaunas ziņas jums.

Poga 8: Šeit ir informācija par jūsu pašreizējo noliktavas stāvokli redzams. Gadījumā, ja tur ir zelta bonuss ražošanas darbojas, tiek parādīta maza zaļa poga. Kad uzklikšķināt, jūs varat redzēt kopsavilkumu par ražošanu.

Poga 9: Šī daļa parāda labības ražošanas un labības bilanci informāciju.

Poga 10: Šis ir poga Plus / Gold. Tas parāda, cik daudz zelta (un sudraba), jums pašlaik ir; kad jūs noklikšķiniet uz tā, jums tiks veikti tieši uz lapu, kur jūs varat iegādāties zelta un aktivizēt Plus kontu un zelta klubu iezīmes. Sudraba atlikums tiek parādīts arī šeit.

Poga 11: Šī daļa satur vairākas pogas: Jūsu profila pogu (uzklikšķinot uz tā, jūs varat mainīt savu profilu), Jūsu preferences pogu (uzklikšķinot uz tā, jūs varat mainīt iestatījumus savā kontā, pievienot sitters, vai pat noteikt savu kontu dzēšanas), foruma poga (uzklikšķinot uz tā, jūs varat atvērt offial com forumu), tērzēšanas poga (uzklikšķinot uz tā, jūs varat pievienoties IRC čata), palīdzības poga (noklikšķinot uz tā lapu ar informāciju attiecībā uz palīdzības sistēmu atver), un pēdējais, bet ne mazāk logout pogu.

Poga 12: ceļazīmju parāda pašreizējo lojalitātes līmeni izvēlētā ciemata. Ja esat aktivizējis Travian PLUS ātras saites uz Marketplace, Kazarmas, staļļi un darbnīca ir pieejami virs ciema nosaukumu, ja tie pastāv ciematā.


Poga 14: šī poga ved pie dienas piedzīvojumus.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli