Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kā leitot ciema pārskatu?

dorf1
Tas ir ciemata pārskats. Tā ir vieta, kur jūs varat izveidot resursu ēkas palielināt ražošanu. Tieši tagad, jums ir absolūti nekas tajā, un pirms mēs sākam, ļauj iegūt nedaudz vairāk informācijas par to.

1. (violeta): Šis ir saraksts ar resursiem, jums ir, un summu krātuves var turēt. Jūs nevar būt vairāk par summu, ko var turēt, un tas nav ieteicams, ka jūs tas varētu aizbērt, jo tas būtu jātērē resursi. Visu ceļu uz labo pusi, ir kviešu ar slīpsvītru tajā. Tas ir jūsu iedzīvotāji. Jūsu iedzīvotāju ēd graudus, lai summa tiek ņemta no kviešu ražošanu. Tas nozīmē, ka jūs patiešām padarīt 12 kviešus vienu stundu, bet tas tikai parāda, veicot 10, jo 2 no tā tiek patērēta kā pārtikas. Skaitlis blakus 2 ir maksimālā summa, cilvēki jūsu tiny ciems var barot, un tas paliks, ka mazs, līdz jūs palielināt, uzlabojot savus kviešu laukus.

2. (zils): Šis ir galvenais skats visu jūsu resursu ēkas. Kā jūsu ciems aug, jums būs nepieciešams, lai izveidotu vairāk šeit, lai palielinātu ražošanu. Labais tagad ir tukša, un arī turpmāk būs tukša, kamēr mēs sasniedzam šo ceļveža daļu. Ir četri resursi, var atrast šajā kartē: apgrieziet, zāģmateriālu, dzelzs un māla. Visi četri ir svarīgi, bet kvieši ir kaut kas jums vienmēr ir daudz, jo jums ir nepieciešams vairāk, jo vairāk cilvēku un karavīri jums ir jūsu ciematā.

3. (zaļš): Tas parāda apjomu ražošanas, ko Jūsu ciems dara stundā. Kā jūs veidot vairāk resursu ēkas un palielināt savu līmeni, jums būs ražot vairāk.

4. (oranža): Tas parāda vienības, kas pašlaik savā ciemā. Tā kā jūs tikko sākusies, un jums nav pat uzbūvēta tikšanās punktu pagaidām nav neviena, savā ciemā.

dorf2
Tas ir ciemata centrā lapā. Tas ir, ja jūs vieta jūsu ēkas. Jūs varat redzēt, ka viena ēka jau ir uz augšu, un tas ir galvenā ēka. Galvenā ēka ir viena no vissvarīgākajām ēkas jums ir, jo tas ir nepieciešams, lai gandrīz katru ēkā. Kā jūs varat redzēt, ir lokiem ciemata centrā, kur var veidot struktūras, bet ir slēptās vietas, kur jums veidot noteiktas lietas.


1. (zaļš): Galvenokārt atrasts upē vai ap loka, ir vieta, kur jūs varat izveidot sienas, lai aizsargātu savu pilsētu. Katrai ciltij ir atšķirīgs siena, ar dažādiem veidiem, kā aizsargāt jūs.

2. (oranža): Tas ir, ja jūs varat veidot savu tikšanās punktu. To izmanto, lai novirzītu savas vienības, kā arī uzdot savus katapultas uz mērķiem. Jo augstāks līmenis, jūsu Tikšanās punktā, jo labāk jūsu katapultas ir hitting, ja vēlaties tos. Tikšanās punkts ir vajadzīgs arī, lai veidotu barakas un citas ēkas, tāpēc bez Tikšanās punktā, nevar būt nekādu karavīri.
map
Tas ir galvenais karti izmanto visu spēli. In kartes centrā, ko ieskauj dzeltens kvadrāts, ir jūsu ciems. Pārējās ciemati, kurus ieskauj apelsīnu kvadrātu, ir jūsu kaimiņi ciemati. Blue kvadrātu ciemi jūsu alianse, zaļi kvadrāti ir alianses, kas ir sabiedroto ar savu aliansi un gaiši zaļi kvadrāti ir NAP. Ja jūs ritiniet pa ciemu, piemēram, man ir vairāk nekā mana, jūs varat redzēt informāciju par šajā ciemā, piemēram, nosaukumu atskaņotāja, ka ciema iedzīvotāju, un alianses ciematā. Ja jūs noklikšķiniet uz šī ciemu, tas parādīs vairāk informācijas par ciematu, un sniedz jums iespējas, piemēram, lai centrētu karti par to, uzbrukt ielejai vai sūtīt tirgotājus uz to.

Zilā apvilktas laukums ar ezeru un mazo kviešu lauka sauc Neapdzīvots oāze. Ja tu būtu, lai noklikšķināt uz šī mazā laukuma, jūs varētu redzēt informāciju par to, piemēram, cik daudz savvaļas dzīvnieks bija tur, un pat ir iespējas, lai centrētu karti šajā vietā, vai arī RAID neaizņemto oāze resursus. Ja jums iegūt varonis savrupmāja nākotnē, veikt varonis, tad izlīdzināt Mansion līdz 10 līmenim, jūs varētu apgalvot, ka oāze par sevi un iegūt bonusu no tā, bet jūs, iespējams, nav gatava, ka līdz brīdim, kad esat bijis spēle vismaz nedēļu.
Zaļais loks ir skaitļi, ko var izmantot, piemēram, īsu griezumu uz savu ciemu. Tie ir jūsu koordinātas. Ja jūs likts izlases numurus, piemēram, -29 un -82, jūs varētu atrast sev pie izlases vietu kartē, kā aprakstīts ar viņiem, gandrīz kā laukumiem milzu režģi.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli