Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

06. Atskaites un vēstules

Apkaimes ziņojumi
Izlūku ziņojumi
Tirzniecības atskaites
Kaujas atskaites
Dažādi

Apkaimes ziņojumi

Atverot atskaišu sadaļu, tajā būs pieejama jauna poga APKĀRTESOŠIE, tajā būs pieejama neliela informācija par kaujām Jūsu kaimiņu ciemos, bet sīkāka informācija par kauju tur nebūs redzama. Informācija tiek atjaunota tiklīdz ir jauni notikumi Jūsu izvēlētāja ciema 15 lauku rādiusā.

Izlūku ziņojumi

Ja Jūms izdodas izlūkot ciemā esošos resursus, tad Jūs redzēsiet arī attiecīgā ciema paslēptuves ietilpību un ja Jūs izlūkosiet ciema aizsardzību, tad Jūs redzēsiet arī Rezidences/Pils, kā arī Pulcēšanās vietas līmeni.

Tirzniecības atskaites

Sūtītāju, saņēmēju un alianses tiks parādītas kopā ar linku uz to profiliem.

Kaujas atskaites

  •  Jūs varat atkārtoti nosūtīt uzbrukumu / reidu uzspiežot uz pogas pārskata lapā. Koordinātes un kareivji tiks pievienotas automātiski, kādas tās bija iepriekšējā uzbrukumā, kuru vēlaties atkārtot.
  • Jūs varat atkārtoti nosūtīt uzbrukumu / reidu uzspiežot uz pogas kamēr lasāt pilnu atskaiti. Koordinātes un kareivji tiks pievienotas automātiski, kādas tās bija iepriekšējā uzbrukumā, kuru vēlaties atkārtot.

Dažādi

  • Jūs viegli un ērti varat pāriet pa atskaitēm izmantojot pogas: "jaunākas atskaites" un "vecākas atskaites"
  • Jūs varat pārvietot atskaiti Arhīvā.
  • Jūs varat izdzēst atskaiti, no atskaišu lapas.
  • Kontā, Jūs varat uzlikt maksimālo atskaišu un vēstuļu skaitu 1 lapā. Stadartā ir uzlikts uz 10 atksitēm lapā, bet ir iespējams uzlikt līdz 99 atskaitēm lapā.  Jūs varat pārvaldīt savas atskaites, vai tās atļaujat aplūkot citiem, vai tomēr nē.
  • Ja konta pieskatītājs raksta vēstuli kādam, tad vēstulē parādīsies tekstsa "- rakstīja pieskatītājs vārds -"

Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli