Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kā izmantot statiskas un vēsles

Statistikas

beginner


Šeit Jūs variet salīdzināt performanci pret Jūsu pretiniekiem

Saziņas un vēstles

Abi ziņojumi un ziņojumi ir ļoti svarīgi, augošam kontam

Communication with others and information about what things are going on in regards to your account are vital for managing a huge and powerful empire.

Reports

beginner


Jūs saņemsiet ziņojumu, ja ir kaut kas ievērības cienīgs notiek jūsu impēriju. Visbiežāk, jūs saņemsiet ziņojumus, ja: jūs esat veikuši tirdzniecību (tiek sniegta abos pārskatos: vienu jūsu tirgotājiem piegādā ciemu, un viena ārvalstu komersantu ierodas savā ciemā un piegāde; nododot resursus savu impēriju , ir saņemts tikai viens ziņojums, kas informē, ka pārskaitījums ir veiksmīgi pabeigta), jums ir uzbruka, kad esat pabeidzis ar uzbrukumu, jums ir pastiprināta vai ir pastiprināta kāds cits, jūs esat pabeidzis piedzīvojumu un tā tālāk.
Ir arī veids, lai jūs varētu filtrēt pārskatus; Jūs ievērosiet, ka ir vairākas cilnes, kas ļaus jums kategorizēt ziņojumus vēlaties redzēt. Jūs varat izvēlēties, lai skatītu visus pārskatu (kas ir noklusējuma galvenā vieta, kad jūs noklikšķiniet uz pārskatu ikonas), Jūs varat apskatīt pārskatus, kas attiecas tikai uz karaspēku, ziņojumi, kas attiecas tikai uz tirdzniecību un ziņojumiem, kuri attiecas uz piedzīvojumiem (apzīmēts kā dažādi). Jūs arī rīcībā spēja arhivētu ziņojumus vēlaties saglabāt, ja jūs iegādājaties GOLD klubu, lai jūs varētu brīvi izdzēst tos, jums nav nepieciešams. T4 ir jauns atskaites funkciju; šis ir galīgais cilnes atlasē. Cilne apkārtējo parādīs notikumiem, kas ir notikuši Tuvākajā apkārtnē jūsu ciematos. Tie var ietvert uzbrukumus oāzēm vai tuvumā kaujām ņemot notikusi.
Pārskatus varat kopīgot ar citiem spēlētājiem, piemēram, draugiem un alianses biedriem. Still, jums vienmēr jāatceras, publiski attēlot ziņojumus kaujām, kas ietver citu spēlētāju nedrīkst izdarīt bez otra spēlētāja atļaujas.

Vēstules

beginner


Jums būs nepieciešams ziņojumus (IGMs - spēlē ziņas), lai sazinātos ar citiem spēlētājiem. Jūs varat saņemt ziņas, un sūtīt ziņas, protams. Jūsu ziņu pārskatu, varat apskatīt savu iesūtni, kur tiek glabāti visi saņemtās ziņas un nosūtīto mapi, kurā visi jūsu nosūtītie ziņojumi tiek glabāti. Ir arī cilnes, kas ļauj jums rakstīt jaunus Blanko ziņas. Tāpat kā ar ziņojumiem, varat arhivēt ziņojumus, ko vēlaties saglabāt, ja esat GOLD klubs lietotāju. Pastāv arī tab ignorēts spēlētājiem. Šeit jūs varat atrast sarakstu ar spēlētājiem, jums īstenot ignorēt sarakstu. Šie spēlētāji nevarēs surogātpastu jums.
Personāls var izmantot arī IGMs, lai sazinātos ar jums; mazā rūtiņa blakus viņu ziņojumiem, būs citas krāsas: sarkana, lai ar Admin un zaļā par atbalstītājiem.

Profils

beginner

Iepriekš parādīts attēlā 6 pogas ir atzīmētas sarkanā krāsā. Pirmie 2 pogas ir svarīgi, lai piekļūtu jūsu spēlētāja profilu un preferences (detalizēts apraksts skatīt zemāk).Nākamais augšējā kopumu saites novirza jūs uz foruma jaunā logā, un vienu blakus tai liks jums IRC. Abas saites var izmantot, ja jūs vēlaties tērzēt ar Travian komandu un Travian kopienai.Jautājuma zīme ļauj izvēlēties no vairākiem palīdz, konsultācijas un FAQ. Pastāv arī saite, lai sazinātos ar spēli atbalstu vai Multihunters, ja nepieciešams.Pēdējā poga dod jums iespēju, atsakieties spēli.
Spēlētāja profils tika sadalīti dažās atsevišķās jomās.

Pamata profils

Sākot ar pirmo mazo pogu no labās puses, jūs varat piekļūt jūsu pamata profilu, kas redzams pārējiem spēlētājiem, kuri vēlas, lai pārbaudītu jums. Šī lapa ietver dažādu pamatinformāciju par jums, jūsu vecums, dzimums un atrašanās vietu, kuru jūs varat izvēlēties, lai saglabātu slēpta vai publiski parādīt. Tiks parādīts arī saraksts ar visiem saviem ciemiem un oāzēm notverti no tiem. Pa labi, ir maz avatārs jūsu Hero; viņš būs redzams kopā ar visiem spēcīgākajiem priekšmetus jums ir aprīkoti viņam. Jūs varat arī piekļūt vietai, kur jūs varat veikt labojumus savā kontā, noklikšķinot uz zaļo labot profilu saiti uz pārskata lapā.
Tas noved mūs pie otrā cilnes profila lapā, kur jūs varat rediģēt / pievienot visu informāciju, ko vēlaties, lai parādītu citiem. Profila lapu var arī izmantot, lai rediģētu ciemu nosaukumi; Jūs varat rediģēt nosaukumus saviem ciemiem jebkurā laikā. Ja esat izdevās uzvarēt medaļu, tur ir poga uz profila lapu, kas būs parādīt tos ar saviem atbilstošajiem kodiem; šie kodi jāraksta vienā no divām teksta kastītēm, kurās savu profila informāciju, lai tiktu parādīti. Jebkura apbalvoti medaļa, kas ir savienots ar jūsu pastu var atrast šeit.

preferences, opcijas

beginner


Pēc tiem seko iespējas ar trim cilnēm. Pirmajā tab sauc spēle. Ja esat Plus lietotājs, jūs varat izmantot šo lapu, lai pievienotu tiešas saites savā kontā, lai atvieglotu spēli navigācijai. Varat arī iestatīt pārskata filtru; proti, jūs varat izvēlēties, kuras ziņo nevēlaties saņemt, pārbaudot attiecīgās kastes. Bez tam, jūs varat arī iestatīt ziņojumu skaitu, ko vēlaties rādīt vienā lapā. Visbeidzot, pēdējais variants dod jums iespēju noteikt un mainīt laika zonas.
Otro tab (un, iespējams, vissvarīgākais) cilne "Konts". Cilne konts ir pieejami tikai konta īpašnieks; tas nozīmē, sitters nevar veikt nekādas izmaiņas tab konta. Pirmkārt un galvenokārt, cilne konts ļauj jums mainīt savu konta paroli, un arī, lai mainītu e-pasta adresi konts ir reģistrēts. Pēdējais ir ļoti svarīga, jo lietas, piemēram, Gold pārskaitījumu nebūs iespējams, ja jums vairs nav piekļuves e-pasta adresi, kas atbilst jūsu kontā. Ikreiz, kad veicat e-pasta maiņu, jūs saņemsiet divas e-pastu: vienu uz veco adresi un vienu uz jauno, informējot, ka izmaiņas ir veiktas.Nākamā joma ļaus jums noteikt savu kontu dzēšanai; periods 72 stundas (vai trīs dienas), ir nepieciešams nodot jūsu konts tiks izdzēsts. Jūs varat atcelt dzēšanu pilnīgiem 72 stundu laikā. Gala apgabals absolūtā apakšā ļauj izvēlēties, vai vēlaties saņemt ziņas no Travian darbiniekiem. Tas ir labi, lai būtu aktuāla, tāpēc šo rūtiņu varētu būt laba ideja!
Tālāk, cilne kontā ir arī svarīgi, jo tas ir, ja jūs varat iestatīt vai pārtraukt aukle attiecības. Jums var būt divas sitters, un jūs varat sēdēt ne vairāk kā diviem kontiem. Jūs redzēsiet vairākas rūtiņas, kas sēdētājam jomā; vai atslēdzot tos, jūs varat piešķirt pilnvaras uz jūsu sitters. Veikt kādu laiku, lai redzētu to, ko jūs varat ļaut jūsu aukle darīt; būtībā, ja jūs pārbaudīt visas rūtiņas, aukle varēs darīt visu, ko var saglabāt, lai veiktu izmaiņas tab konts. Lai pievienotu aukle, uzrakstiet atbilstošo konta nosaukumu tukšajā teksta lodziņā un hit ietaupīt uz apakšā ekrāna. Tad parādīsies no jūsu Pieskatītājs konta nosaukums; noklikšķinot uz mazās sarkanu X blakus nosaukumam, varat atcelt sēdētājam attiecības. Atcerēties; varat iestatīt sitters savā kontā, bet jūs nedrīkstat noteikt sevi kāda aukle: vienīgā īpašnieka cita konta, var darīt to.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli