Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kareivju apvienošana

Kareivju apvienošana

Kareivju apvienošanas funkcija ir pieejama 2017. gada spēles īpašajā versijā Fire and Sand. Šī funkcija ļauj apvienot dažādu ciemu kareivjus vienā lielā armijā, taču par to ir jāmaksā ar resursiem vai zeltu. Apvienoto kareivju statuss ir tāds pats kā, ja tie būtu trenēti viņu ciemā; tāds pats princips tiek izmantots attiecībā uz smēdes uzlabojumiem.

Kareivju apvienošana apraksts

Izpildi šādas darbības:

  • Karaspēkam pievienojamos kareivjus nosūti uz jauno mītnes ciemu.
  • Pēc tam mērķa ciemā atver pulcēšanās vietu.
  • Pārskata cilnē sameklē nosūtītos kareivjus.
  • Noklikšķini uz saites “Apvienot ar šo ciemu”, kā parādīts zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā.
  • Nākamajā logā norādi apvienojamo kareivju skaitu. No tā ir atkarīgs apvienošanās izmaksu lielums.
  • Pabeidz darbību, samaksājot ar resursiem (nepieciešamības gadījumā vari izmantot NPC tirgotāju) vai zeltu.
Kareivju apvienošanas ierobežojumi
  • Apvienot ir iespējams tikai kareivjus, kas pieder vienam un tam pašam spēlētājam.
  • Kolonistus, vadoņus, aplenkuma ieročus un varoņus apvienot nav iespējams (varoni var vienkārši pārsūtīt uz citu ciemu).
  • Izpētei akadēmijā nav nekādu ierobežojumu. Vienību vari apvienot ciemā arī tad, ja pētījums attiecīgajā ciemā nav pabeigts.
Kareivju apvienošanas izmaksas

Apvienošanas izmaksas ir atkarīgas no veidotās armijas tipa. Izmaksas divkārt pārsniedz karaspēka rekrutēšanas izmaksas. Lai segtu izmaksas, vari izmantot arī zeltu; izmaksas tiek aprēķinātas dalot resursu maksu ar 40 000 un noapaļojot rezultātu uz augšu.

Piemērs: tu vēlies apvienot 1000 rungas vēzētāju. Vienas vienības rekrutēšanas izmaksas ir vienādas ar 95 75 40 40. Kopā — 250 resursu vienības. Kopējās rekrutēšanas izmaksas būs vienādas ar 250 x 1000 x 2 = 500 000 (190 000, 150 000, 80 000, 80 000). Resursu vietā maksāt var arī ar zeltu, kura izmaksas būs 500 000 : 40 000 = 13 vienības zelta.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli