Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kā es varu pārskaitīt zeltu uz citu kontu?

Ir iespējams pārskaitit tikai iegādāto zeltu uz citu kontu. Zeltu, kurs iegūts savadāka veidā, piemēram sudrabs apmainīts pret zeltu, nav pārskaitāms. Papildus zeltu iespejams pārskaitīt tikai noteitkaja domēnā, piemēram tikai COM serveros.

Lai pārskaitītu zeltu, Jums ir jāizdzēš konts. pēc 72 stundām konts tiks dzēsts un Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti uz pārskaitamo zeltu.

Šis epasts saturēs saiti, uz kuras uzspiežot ir iespejams pārskaitīt atlikušo zeltu citam speletājam. 

Zelta saņemējs saņems vēstuli spēlē, kur spēlētājam tas ir jāapstiprina..

Saite epastā ir derīga neierobezoti līdz tā tiek apstiprināta spēlē. Tas nozīmē, ka Jūs variet nogiadīt līdz atsaksies jauns serveris un tad aktivizejiet to.

Ja Jums ir radušās kādas problēmas ar zelta iegādi vai tā lietošanu, sazinieties ar speles komandu, rakstot uz plus@travian.lv norādot Jūsu lietotājvārdu un serveri.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli