Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Kareivju nosūtīšana tālāk

Izvairīšanās ir bezmaksas iezīme Goldclub. Jūs var iestatīt tikai nemaksāšanu savu kapitālu.

evasion


Par karaspēks atstās brīdī par uzbrukumu un atgriezties 180 sekundes pēc. Par karaspēks izvairīties tikai tad, ja nav karaspēks atgriežas mājās pēc 10 sekunžu laikā pirms uzbrukuma, izņemot karaspēku atgriežas no izmantojot šo iespēju. Šī funkcija ļaus visu karaspēku apmācīti ciematā izvairīties, bet pastiprinot karaspēks NETIKS izvairīties.


Lai aktivizētu šo funkciju, jums ir noklikšķiniet uz savu tikšanās punktu. Pie punkta "Management", jūs atradīsiet iespēju "Evasion iestatījumus". Jūs varat atzīmēt izvēles rūtiņu priekšā "aktivizēt pulks nemaksāšanu savu kapitālu". Beidzot, jūs varat noklikšķināt uz "Saglabāt", lai saglabātu iestatījumus. Ar šo funkciju tikai karaspēks apmācīti šajā ciemā, bet ne pastiprinājuma izvairīsies.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli