Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Pasaules brīnums

Wonder of the World

Priekšnosacījumi: pasaules brīnuma ciems (iespejams iegūt iekarojot Natārus)

Kas ir pasaules brīnums?

Pasaules brīnums, jeb spēlē saukts kā PB, ir celtne, kas ir jāuzceļ, lai uzvarētu serverī. Katrs šīs celtnes līmenis izmaksā tūkstošiem resursu. Celtnes konstrukciju laikus un izmaksas iespejams aplūkot zemāk. Ka redzams, viens spelētajs nevar nodrošināt šīs celtnes izmaksas, šis uzdevums ir jauzņemas aliansei. Iemesls tam ir ne tikai dārgas izmaksas, bet arī kareivju nepieciešamais daudzums, lai nosargatu pasaules brīnumu.

Pasaules brīnuma ciemi

T4 versijā Natāri ir redzami jau no speles sākuma. Spēles sākumā Natāri okupe 8 ciemus ārpus pelekās zonas (ar 50% lielākiem aizsardzības karaspekiem tajos) un ciemus pelekajā zonā, kartes centrā, bet Natari var palielināt savu impēriju. Spēlētaju dzēstie ciemi tiks konvertēti uz Natāru ciemiem, tapec Natāri atradīsies plašāka teritorijā. 14 no Natāru ciemiem ir pasaules brīnuma. Izņemot Nataru galvaspilsētu, kura vienmer atradīsies 0|0 koordinātēs, visus pasaules brīnuma ciemus ir iespejams iekarot un uzcelt pasaules brīnumu.

papildus informācija par pasaules brīnumu ciemiem

nevienam Natāru pasaules brīnuma ciemam nav mūra vai rezidences/pilis. To ir ļoti svarīgi zināt, ja velaties ieņemt Natāru ciemu. Var tikt patērēts ļoti apjomīgs laiks, ja tiek nosūtītas katapultas, mērķējot to uzbrukumus mūrim vai rezidencei/pilij.


Šajos ciemos nav iespējams izmantot zeltu un to funkcijas, tacu ir iespejams pievienot divus pasaules brīnuma līmeņus celtniecības sarakstā.


Papildus, ir iespejams pārsaukt pasaules brīnuma vārdu ar tā 1. līmeni. Pasaules brīnuma nosaukumu nav iespējams nomainīt, sasniedzot 11. līmeni.


Pasaules brīnuma ciemi neražo kultūras punktus, tātad iekarojot šos ciemus, Jūs neiegūsiet jaunus punktus uzceļot kādu celtni.


Celtniecības laiki ir uz pusi samazināti šajos ciemos.


Tiklīdz spēlē parādīsies pasaules brīnuma celtniecības plāni, kareivju vienības šajos ciemos paterēs uz pusi mazāk labības.

Natāru planu ciemi (nataru oāzes)

Natāru plānu ciemi, jeb natāru oāzes, ir ciemi, kuros atrodas pasaules brīnuma plāni. Šie ciemi parādās spēlē iepriekš noteiktajos laikos. Šie ciemi karte paradās nejaušos laukos, taču katrā kvadrāta ir noteikts minimālo ciemu skaits.
Iegūt plānus ir iespejams tādā pašā veidā kā iegūt artefaktus no Natars vai no citiem other players.

Tiks veikts servera paziņojums brīdī, kad spēlē parādīsies natāru plāni.

Kāpēc pasaules brīnuma plāni ir SVARĪGI

PB plāni ir ļoti svarīgi. Lai sāktu celt pasaules brīnumu, spēlētājam ir nepieciešams iegūt pasaules brīnuma planus, pirms ir iespejams sakt būvēt PB. Viens PB plāns ļauj uzbūvēt pasaules brīnumu līdz 49. līmenis, lai turpinātu celtniecību pēc 49. līmeņa ir nepieciesams otrais plāns, kuram ir jāpieder kādam no alianses biedriem. 

Cleltniecība pec 49. līmena neturpinasies ja spelētajam pieder abi plani, otram planam obligati japieder citam spelētajam aliansē.

 Planiem ir jabūt aktīviem celtniecības plānu artefaktiem. Neaktīvs artefakts nedarbosies.

Kā iegūt pasaules brīnuma plānu no Natariem vai citiem spēlētājiem

Lai "nozagtu" pasaules brīnuma plānu, nepieciesams sekot vieglai formulai:

  • 1. Spēlētājam, kurš iegūs plānu, NEPIECIEŠAMS attīstīt dārgumu glabātuvi līdz 10. līmenim.
  • 2. Ir jāiznīcina otra spelētaja vai natāru dārgumu glabātuve, lai iegūtu plānu.
  • 3. Izsūtītajam varonim no ciema ir jāizdzīvo uzbrukums, jo tikai viņš(a) var pārvietot pašu pasaules brīnuma plānu.

To var zidarīt jebkurā laikā noteiktajā secībā. Viena persona var iztīrīt vienības uzbrūkošajā ciemā, kamēr otra persona seko, lai iegūtu pašu plānu, vai arī viena persona var izdarīt to visu!

Serveris beidzās brīdī, kad notiek viens no sekojošajiem nosacījumiem

  • Spēlētājs uzceļ pasaules brīnumu uz 100. līmeni
  • Natāri uzceļ ciemu uz 100. līmeni. Natāri palielinās savu pasaules brīnumu noteikta laikā. Pēc 75. līmeņa Natari neuzbruks citiem pasaules brīnumiem, jo visi spēki ir nepieciešami viņu pasaules brīnuma attīstībai.

 

Līmeņu atribūtiku (ka celtniecības izmaksas un iegūstamos kultūras punktus) ir iespējams apskatīt šeit.
Pilnu celtniecības laiku tabulu var aplūkot  šeit 1x ātruma serverim un šeit 3x ātruma serverim.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli