Travian atbildes

Sāksim ar Jūsu jautajumu

Meklēt atbildot uz jautājumiem

Lai atrastu atbildi, izvēlieties apakškategoriju un pēc tam zemakas kategorijas līdz Jūsu atbilde parādīsies. Ja Jūs beigas neatrodat atbildi uz Jūsu jautājumu, Jums parādīsies iespēja kontakteties ar mums.

Man ir jautajums par...

Paskatīsimies detalizētāk:

Meklēt ar lapas karti

Vai Jūs vēlaties meklēt caur normalo lapas karti kādu Jūs pazīstat no mīļakajām interneta lapām? Nav nekādu problēmu, tikai izmantojiet Atbilžu lapas kartes navigaciju, lai atrastu Jūsu atbildi.

Galvenā informācija

Ir pieejami 3 dažāda veida artefakti - ciema, konta izmēra un unikālie. ciema artefakti dos efektu tikai pašam ciemam, konta - visam kontam, unikālie dara to pašu tikai ar lielāku bonusu.

Jebkura spēles mirklī speletajam ir ļauts uzturēt līdz 3 aktīviem artefaktiem, no kuriem tikai viens var būt unikālais. Spēlētajam var būt vairāk artefakti, bet tikai 3 vecākie būs aktīvi. 

Artefakti paradīsies natāru ciemos un būs neaktīvi līdz tie netiks pārņemti. Lia pārņemtu artefaktu, Jums ir nepieciešama 10. līmeņa dārgumu glabātuve vai arī unikālajam artefaktam 20. līmeņa dārgumu glabātuve. Dārgumu glabātuve, kurā glabājas artefakts ir jāiznīcina pirms to var pārņemt. Artefakti nav aktīvi pirmās 24 stundas pēc pārņemšanas.

Padoms: pēc viena mēneša no artefaktu aktivizācijas serverī, artefakti, kuri nav iekaroti kļūs aktīvi un savu bonusu dos natāru ciemam, sos artefaktus ir iespējams iekarot arī šajā posmā.


Vai uz Jūsu jautājumu tika atbildēts labi?

Jā   Neitrāli